Vyberte stránku

Webové stránky a eshop

zadavatel: TRYsyst, s.r.o.

Nové webové stránky společnosti jsou poměrně rozsáhlé. Řeší dvě odlišné oblasti – elektrické topení a dotace. Proto mimo hlavní domovskou stránku vznikla i samostatná landing page pro oblast dotací.

Na webu se opakují společné grafické prvky symbolizující topné kabely a fotovoltaický panel. Nejčastěji dokreslují obrázek v hlavičce, nebo vystupují z pozadí. Grafické obrázky mají společné prvky – barevné čtverce. Ty dále používám jako odrážky, oddělovače, stíny pro obrázky a pod. Na stránkách týkajících se topení využívám mimo cihlově červené barvy, která pochází z loga i šedo-modrou. Na stránkách dotací používám výhradně zelenou barvu. Nadpisy jsou výrazné, vybrala jsem font Libre Franklin a používám efektní kombinaci light a bold v hlavním nadpisu.

Samotný textový obsah jsem vytvořila na základě dodaných materiálů od různých dodavatelů společnosti.

E-shop nabízí produkty elektrického topení. Po zaplacení automaticky generuje faktury a odesílá emailovou komunikaci. Specifikem je možnost nastavit odběratelům různé role, které jsou napojeny na odlišné ceníky. Další záludností bylo filtrování produktů podle vlastností produktů.

Kompletní web je k nalezení na www.trysyst.cz.

Níže ukázky z webu. Po kliknutí se zobrazí kompletní layout.