Vyberte stránku

o mně

WEBOVÉ PROJEKTY A MARKETING PRO MALÉ FIRMY OD ROKU 2009

Marketingu malých firem se věnuji od roku 2009, kdy jsem na své první rodičovské dovolené rozbíhala projekt BraExpert. V rámci marketingu jsem tehdy napsala na desítky článků, které byly publikované v online i offline médiích. Vyprodukovali jsme video, které shlídlo tisíce žen a bylo nejvyhledávanějším odkazem, ještě několik let po spuštění. Pro BraExpert jsem vytvořila kompletní webové stránky a eshop, a povedlo se mi dostat ho na přední příčky ve vyhledávačích. Bylo pro mě nesmírně uspokojivé věnovat se práci i rodině.

V mezičase jsem dostala možnost pracovat pro velké společnosti. V Bluelink International jsem prošla řadou zajímavých rolí interního vývoje CRM pro asi 1000 uživatelů a získala cenné zkušenosti z oblasti business developmentu. V poslední fázi jsem byla manažerkou testovacího týmu a zároveň release manažerkou. Ve společnosti Edenred, jsem spustila nový oficiální web společnosti a e-commerce řešení pro obsluhu tisíců klientů. Následně jsem se věnovala B2B kampaním, zaměřeným na malé firmy. Hodně sem pracovala s daty, vyhodnocovala výsledky kampaní i e-commerce systému.

Ve volném čase jsem se věnovala rodině a vzdělávala v oblasti tvorby webu a online marketingu. Vytvořila jsem několik větších či menších webových stránek pro malé firmy, připravila e-mailingové řešení na míru malým společnostem a spustila několik malých online kampaní. U webových projektů jsem našla téměř ideální souznění kreativity a technického a analytického myšlení. Proto se staly mým koníčkem. Nesoustředím se přitom jenom obsah, ale zajímá mě i to, jak si stojí ve vztahu k potencionálním návštěvníkům a plní svůj cíl.

Aktuálně dělám web pro společnost Trysyst. Šikovný tým lidí má zatím „neviditelné webové stránky“. Věřím, že se mi podaří jejich práci zviditelnit a postavit pro ně funkční a moderní e-shop, který splní jejich obchodní očekávání.